2 órája

Az NNC Frogs simán jutott túl a kupában

A Lajosmizsei Futsal Club ezúttal a Magyar Kupában kellett, hogy bizonyítson. Az NNC Frogs Szegeden lépett pályára, ahol sima győzelemmel jutott a következő körbe.

A kupa első fordulójában egy korábbi rivális volt az NNC Frogs ellenfele, hiszen az SZTE EHÖK SE az előző idényben a lajosmizseiekkel egy bajnokságban szerepelt az NB III-ban. A „Békák” magabiztosan érvényesítették a papírformát idegenben, igaz, az első gólra végül 17 percet kellett várni, akkor Csurka volt eredményes (0-1). A második félidő elején Kovács József növelte gyorsan az előnyt, majd az utolsó pillanatokban Jónás Dominik állította be a 0–3-as végeredményt.

NNC Frogs, Peltzer Márk, Lajosmizse, futsal
Az NNC Frogs kapusa, Peltzer Márk

A kupában kedden kap újabb ellenfelet a Lajosmizse, mely hétfőn 20 órakor a Kincsemet fogadja már a bajnokságban a Polyák Imre Sportcsarnokban.

SZTE EHÖK SE–NNC Frogs Lajosmizse 0–3 (0–1)

Szeged. V: Nemczov (Medorovszki, Baráth)

SZTE: Simó – Zatykó, Boss, Szántó, Schneider D. Csere: Kopasz, Karf, Palakovics, Szabó L., Bellán, Gonda, Molnár G.

Frogs: Peltzer – Kovács J., Márki, Dobosi, Galambos. Csere: Treiber Sz., Csurka, Jónás, Majoros, Halasi.

Gól: Csurka (17.), Kovács J. (22.), Jónás (40.)