2024.09.08. 21:00

A Harta legyőzte a Kiskunfélegyházát

Az eddig egy bajnokiját elveszítő Harta a két meccséből egyet nyerő Kiskunfélegyházát fogadta a vármegyei első osztályú bajnokság 3. fordulójában.

Az első félidő kétgólos hazai vezetéssel zárult, Ivacs Gábor a 66. percben 3–0-ra növelte a hartai előnyt. A Kiskunfélegyháza az utolsó negyedórára feljött ugyan egy gól hátrányra, 3–2 után azonban újabb találat már nem esett, így a hartaiak megszerezték az idei első győzelmüket.

labdarúgás, Harta SE, vármegye I
Fotó: Harta SE

Harta SE–Kiskunfélegyháza 3–2 (2–0)

Harta, vezette: Szűcs Gábor (Rácz Béla, Aladics Tamás)

Harta: Ámann – Fekete, Nagy M., Csehi, Ivacs, Gugyella, Vajda, Németh, Zsákovics (Mihály 71.), Varga M., Dunai (Csomor 69.).

Kiskunfélegyháza: Cseh – Marsa (Kurgyis 68.), Oldal, Nagy V., Szabó D. (Erős 68.), Kanyó, Urbán, Szabó P. (Magony 62.), Kőrös, Huszka (Solymosi 73.), Tóth B. Vezetőedző: Némedi Norbert.

Gól: Dunai a 29., Nagy M. a 43., Ivacs a 66. illetve Oldal a 71., Tóth B. a 74. percben.

Kiállítva: Némedi a 33. percben.

Sárga lap: Zsákovics 21., Nagy M. 51., Fekete 61., Csomor 76. illetve Marsa 19., Szabó P. 40., Nagy V. 56., Kanyó 88. perc.