2024.05.21. 15:24

A kecskeméti Utánpótlás FC lett a szamócakirály

A hétvégén Lajosmizsén az U11-es korosztály számára Szamóca Kupát rendeztek. Az öt csapat részvételével rendezett, nagyszerű hangulatban telt viadalt a kecskeméti Utánpótlás FC csapata nyerte.

A XIII. Szamócás Vásári Forgatag keretében rendezték meg az ünnepi hétvégén a Szamóca Kupa gyermeklabdarúgó tornát a Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrumban. Az U11-es korosztály számára meghirdetett tornán a nevező öt csapat körmérkőzéses rendszerben játszott. A tornát a kecskeméti UFC nyerte meg, mögöttük második helyen a Katonatelep végzett, őket követte a Lajosmizsei VLC A, majd B csapata, az ötödik helyen az Örkény SE zárt.

labdarúgás, mérkőzés, utánpótlás, Szamóca kupa
A lajosmizsei Szamóca Kupa résztvevői.
Fotó: Lajosmizsei VLC

A díjakat Faragó Gyula, a Lajosmizsei VLC szakmai igazgatója és Tarnóczki Tibor, a torna szervezője, a mizsei U11-es csapat edzője adta át az ifjú labdarúgóknak.