2 órája

A Mizse KC simán verte a Szolnokot

A férfi kézilabda NB II. G csoportjában Szolnokra látogatott a Lajosmizse. A kiskunmajsai vereség után javított a Mizse KC, mely esélyt sem adott vendéglátójának.

A Mizse KC villámrajtot vett, s már a 10. percben magabiztosan vezetett (5–9). A Horváth, Benke és Berkes által vezetett vendégek ezt követően sem lassítottak, a Szolnok ugyan próbálta tartani a lépést, de a szünetben hat góllal, 16–22-re vezettek a vendégek. A második félidő elején egy parányi esély tűnt arra, hogy a hazaiak vissza tudnak jönni a meccsbe – ekkor megfelezték a különbséget – azonban a Lajosmizse ismét megrázta magát, és a lefújásig stabil előnyben maradt (35–41). A Lajosmizse két győzelmet számol így egy vereség mellett a G csoportban