2023.10.15. 19:37

Biztosan nyerte hazai meccsét a Foktő és a Mélykút

A hétvégén a 8. fordulót rendezték meg a vármegyei másodosztályú bajnokságban. A Dusnok megnyerte a Nemesnádudvar elleni rangadót. A másik két vasárnapi mérkőzésen nagyarányú hazai győzelem született. A Mélykút 8–0-ra verte a Kiskunhalast, a Foktő pedig 6–1 arányban győzött a Sükösd vendéglátójaként.

A foktői Balogh Tamás (középen) szerezte csapat 6. gólját a Sükösd ellen.

Fotó: Pozsgai Ákos

Mélykúti SE–Kiskunhalasi FC 8–0 (4–0)

Mélykút, vezette: Herczeg Róbert (Serfőző Balázs, Hunyadi Gergő)

Mélykút: Molnár – Madarász, Papp, Geleta, Vörös (Maráczi 74.), Gyetvai (Illés 58.), Figura, Puczi (Bényi 71.), Horváth D., Benkő, Horváth Z. Technikai vezető: Kiss Gábor.

Kiskunhalas: Gillányi (Magyarfi 22.) – Peic, Csorba, Vég, Tamás (Martinaj 56.), Faddi (Nagy I. 80.), Oláh, Gazdag, Sárközi, Csillag, Vásárhelyi. Technikai vezető: Kuhn Róbert.

Gól: Vörös a 9., 35., Madarász a 29., 47., Horváth Z. a 40., 68., 73., Illés a 65. percben.

Főnix SE Foktő–Sükösd SC 6–1 (2–0)

Foktő, vezette: Sebestyén László (Berger Tibor, Apró Ferenc)

Foktő: Ignácz – Romsics, Csesznók, Székely, Oktávovity (Gyuris 68.), Markó, Balogh, Varga A., Mikes, Török, Vass (Kovács M. 68.). Technikai vezető: Gyuricza János.

Sükösd: Gajári – Rozsi, Pusztai, Bajnok (Szabados 85.), Lógó, Tamás, Ruff, Rácz, Végh, Csipak, Zsók.

Gól: Varga A. 17., Mikes 40., Török 55., Markó 77., 82., Balogh 86., illetve Bajnok 68. perc.