2024.04.19. 18:58
Hatpontos rangadót vívnak Szakmáron és Vadkerten
A vármegyei harmadosztályú bajnokság Déli, Közép és Nyugati csoportjában a 20., az Északi csoportban pedig a 22. fordulót rendezik meg ezen a hétvégén.
A forduló egyik rangadója a Nyugati csoportban a Szakmár-Bátya összecsapás. A Szakmár 38 ponttal a harmadik, a Bátya pedig 40 ponttal a második helyen áll a tabellán. Hatpontos mérkőzést vív tehát a két csapat, akárcsak a Közép csoportban a Vadkert FC STE II. és a Balotaszállás. Utóbbi mérkőzésen a Közép csoport negyedik helyezettje fogadja a harmadikat, és mindössze egy pont köztük a különbség a Balota javára.
SZOMBAT, 17.00
Vármegye III., Déli csoport: Borota II.–Katymár, Kelebia–Tataháza, Bácsborsód–Bácsalmás II., Kisszállás–Kenderes SE.
Vármegye III., Északi csoport: Ballószög-Pálmonostora (12 óra), Tiszasas-Kerekegyháza II., Bugac-Katonatelep, Tiszaalpár-Helvécia, Vasutas SK-Jászszentlászló.
Vármegye III., Közép csoport: Kunfehértó-Kecel Senior, Szabadszállás-Kecel FC II., Kaskantyú-Bócsa, Vadkert FC STE II.-Balotaszállás, Kiskőrös II.-Izsák, Tabdi-Akasztó II.
Vármegye III., Nyugati Csoport: Dunaszentbenedek-Foktő II., Dunavecse-Miklósi GYFE, Fajsz-Uszód.
VASÁRNAP, 17.00
Vármegye III., Déli csoport: Dunagyöngye SK–Felsőszentiván, Hercegszántó–Bácsbokod, Gara–Madaras.
Vármegye III., Északi csoport: Jakabszállás-Ladánybene, SC Hírös-Ép II.-Fülöpjakab, Ágasegyháza-Tiszaug.
Vármegye III., Közép csoport: Szanki OBSE-Fülöpszállás.
Vármegye III., Nyugati Csoport: Császártöltés-Harta II., Szakmár-Bátya, Dunapataj-Szentmárton.
Vármegye III., Déli csoport
1. DUNAGYÖNGYE SK 19 16 2 1 125–18 50
2. KATYMÁR 19 14 4 1 70–26 46
3. KELEBIA 19 14 2 3 62–24 44
4. MADARAS 19 13 4 2 69–29 43
5. GARA 19 13 1 5 84–36 40
6. BÁCSBORSÓD 19 10 1 8 61–37 31
7. BÁCSBOKOD 19 9 2 8 39–45 29
8. KISSZÁLLÁS 19 8 2 9 40–36 26
9. BOROTA II. 19 6 3 10 37–58 21
10. KENDERES SE 19 6 2 11 41–54 20
11. HERCEGSZÁNTÓ 19 4 1 14 30–86 13
12. FELSŐSZENTIVÁN 19 4 0 15 32–79 12
13. BÁCSALMÁS II. 19 2 2 15 23–74 8
14. TATAHÁZA 19 0 2 17 15–126 2
Vármegye III., Észak
1. LADÁNYBENE 21 16 2 3 78–31 50
2. HELVÉCIA 21 15 3 3 65–34 48
3. SC HÍRÖS-ÉP II. 21 11 4 6 58–32 37
4. KATONATELEP 21 11 4 6 57–32 37
5. JÁSZSZENTLÁSZLÓ 21 11 4 6 41–32 37
6. PÁLMONOSTORA 21 10 3 8 46–30 33
7. TISZAUG 21 10 2 9 50–41 32
8. BUGAC 21 8 6 7 47–37 30
9. BALLÓSZÖG 21 8 6 7 61–75 30
10. KEREKEGYHÁZA II. 21 9 2 10 64–60 29
11. TISZASAS 21 9 2 10 45–54 29
12. VASUTAS SK 21 8 4 9 49–62 28
13. ÁGASEGYHÁZA 21 7 2 12 38–54 23
14. TISZAALPÁR 21 6 2 13 34–62 20
15. JAKABSZÁLLÁS 21 3 4 14 28–48 13
16. FÜLÖPJAKAB 21 0 2 19 26–103 2
Vármegye III., Közép csoport
1. KASKANTYÚ 19 17 0 2 92–32 51
2. AKASZTÓ II. 19 15 2 2 84–20 47
3. BALOTASZÁLLÁS 19 13 1 5 76–34 40
4. VADKERT II. 19 12 3 4 69–29 39
5. KUNFEHÉRTÓ 19 12 3 4 64–31 39
6. KISKŐRÖS II. 18 11 1 6 55–37 34
7. BÓCSA 18 10 1 7 55–25 31
8. FÜLÖPSZÁLLÁS 19 9 3 7 70–51 30
9. IZSÁK 19 7 2 10 40–60 23
10. KECEL II. 19 6 1 12 34–55 19
11. SZABADSZÁLLÁS 19 4 4 11 35–60 16
12. SZANKI 19 3 0 16 18–87 9
13. TABDI 19 1 1 17 23–106 4
14. KECEL SENIOR 19 1 0 18 10–98 3
Vármegye III., Nyugati csoport
1. MIKLÓSI GYFE 17 14 2 1 61–14 44
2. BÁTYA 18 13 1 4 51–25 40
3. SZAKMÁR 17 12 2 3 70–21 38
4. DUNAPATAJ 17 11 5 1 56–8 38
5. SZENTMÁRTON 18 9 5 4 56–28 32
6. USZÓD 17 10 1 6 66–42 31
7. HARTA II. 17 7 1 9 47–55 22
8. FAJSZ 18 6 1 11 41–60 19
9. DUNASZENTBENEDEK 17 5 4 8 31–45 19
10. CSÁSZÁRTÖLTÉS 18 5 1 12 32–50 16
11. DUNAVECSE 18 5 1 12 27–95 16
12. HAJÓS 18 2 1 15 24–65 7
13. FOKTŐ II. 18 2 1 15 18–72 7