2006.12.07. 16:25
Kecskeméti Spartacus Sportkör férfi és női asztalitenisz csapatainak 2007 tavaszi programja
A hazai mérkőzések helyszíne: Kecskeméti Spartacus Sportkör Asztalitenisz csarnoka 6000 Kecskemét Széchenyi sétány 11.
Program
2007. Január 11. Csütörtök Férfi KSZL
Január 13. Szombat FEL. Kecskeméti Spartacus – PTE - Pécsi EAC-A. A. M. I.
Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 15.00 óra
Január 13. Szombat NEL. Kecskeméti Spartacus I. – Budaörsi 2i SC I.
Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 11.00 óra
Január 13. Szombat FNB-I. Szolnoki Tisza SE I. – Kiskunfélegyházi ASI I. Szolnok Ady E. u. 9. 11.00 óra
Január 13. Szombat NNB-II.Lajosmizse AC - Kecskeméti Spartacus II. Lajosmizse, Városi Sportcsarnok 11.00 óra
Január 16-20. Kedd-Szombat Horváth PRO-TOUR
Január 19-21. Pént-Vas. Magyar Serdülő Nemzetközi (Szolnok)
Január 23-27. Kedd-Szomb. Szlovén PRO-TOUR
Január 27. Szombat FNB-I. Kiskunfélegyházi ASI I. – Ceglédi VSE I.
Kiskunfélegyháza, Kossuth u.35. 11.00 óra
Január 27. Szombat NNB-II. Kecskeméti Spartacus II. – Budaörs 2i SC II. Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 11.00 óra
Január 27. Szombat NNB-I. Fastron Tolna – Mohács TE
Tolna, Bajcsy Zs. U. 11. 11.00 óra
Február 01-04. Csüt. -Vas. 12. Molnár János Nemzetközi fiú utánpótlás verseny
Február 01-04. Csüt. -Vas. Dr Neumann Ferenc Nemzetközi leány utánpótlás verseny
Február 06. Kedd Férfi KSZL
Február 09. Péntek FEL. Kecskeméti Spartacus – Szombathely AK Vasútőr I. Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 17.00 óra
Február 10. Szombat NEL. Orosháza - Hungarotel ASE I. - Kecskeméti Spartacus I. Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 11.00 óra
Február 10. Szombat FNB-I. Szegedi AC II. – Kiskunfélegyházi ASI I.
Szeged, Déryné u. 7. 14.00 óra
Február 10. Szombat NNB-II. Orosháza-Hungarotel ASE II.- Kecskeméti Spartacus II. Orosháza, Fürdő u. 5.
Február 10. Szombat NNB-I. Kanizsa Sörgyár SE II. – Fastron AC Tolna
Nagykanizsa, Attila út 2. 14.00 óra
Február 17. Szombat FNB-I. Kiskunfélegyházi ASI I. – TEVA Debrecen SE I. Kiskunfélegyháza, Kossuth u.35. 11.00 óra
Február 17. Szombat NNB-I. Fastron AC Tolna – Pécsi AE
Tolna, Bajcsy Zs. U. 11. 11.00 óra
Február 23-25. Péntek- Vasárnap. Újonc, Serdülő, Ifjúsági Budapest Bajnokság
Február 27. Kedd Férfi KSZL
Március 03. Szombat Felnőtt OB Miskolc
Március 04. Vasárnap Felnőtt OB Miskolc
Március 06. Kedd Férfi KSZL
Március 11. Vasárnap FEL. Szegedi AC. I.- Kecskeméti Spartacus
Szeged Déryné u. 7.
Március 11. Vasárnap NEL. Kecskeméti Spartacus I. – BSE I.
Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 11.00 óra
Március 11. Vasárnap FNB-I. Apagy SE I.. – Kiskunfélegyházi ASI I.
Apagy, Béke út 2. 11.00 óra
Március 11. Vasárnap NNB-I. Kaposvári AC - Fastron AC Tolna
Kaposvár, Arany J. u. 97. 11.00 óra
Március 16. Péntek FEL. CVSE – Mávépcell -Vörsas I. - Kecskeméti Spartacus Celldömölk, Alsósági Sportcsarnok 17.00
Március 17. Szombat FNB-I. Kiskunfélegyházi ASI I. – Jászkun Volán SC I. Kiskunfélegyháza, Kossuth u.35. 11.00 óra
Március 18. Vasárnap NEL. Kanizsa Sörgyár SE I. - Kecskeméti Spartacus I. Nagykanizsa, Erzsébet tér 9. 11.00 óra
Március 18-19. Vas.-Hétf. Újonc 20-ak. Bajnokság
Március 23-25. Pén.-Vas. Serdülő 20-ak Bajnokság
Április 05-10. Csüt.- Kedd TAVASZI SZÜNT AZ ISKOLÁBAN
Április 05. Csütörtök Országos Ifjúsági Csapatbajnokság
Április 06. Péntek Ifjúsági Diák Olimpia
Április 07. Szombat FEL. Budaörsi 2i SC I. - Kecskeméti Spartacus
Budaörs, Ifjúsági u. 6.
Április 07. Szombat NEL. Kecskeméti Spartacus I. – Soltvadkert TE Akker - Plus Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 11.00 óra
Április 07. Szombat FNB-I. Borsod Volán SE I. – Kiskunfélegyházi ASI I. Miskolc, Ifjúság út 16-20. 11.00 óra
Április 07. Szombat NNB-I. Szekszárd AC II.- Fastron AC Tolna
Szekszárd, Keselyűsi u. 1-3. 11.00 óra
Április 10. Kedd Országos Újonc Bajnokság
Április 14. Szombat Országos Serdülő Csapat Bajnokság
Április 15. Vasárnap Serdülő Diák Olimpia
Április 17. Kedd Férfi KSZL
Április 20. Péntek FEL. Kecskeméti Spartacus – Geod - Ném. Kemecse SE I. Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 17.00 óra
Április 22. Vasárnap NEL. Szekszárd AC I. - Kecskeméti Spartacus I.
Szekszárd, Keselyüsi u. 1 – 3. 11.00 óra
Április 22. Vasárnap FNB-I. H-Generál Jászberény SE – Kiskunfélegyházi ASI I. Jászberény, Ferenciek tere 1. 11.00 óra
Április 22. Vasárnap NNB-I. Fastron AC Tolna- Komlói Bányász SK I.
Tolna, Bajcsy Zs. U. 11. 11.00 óra
Április 24. Kedd Férfi KSZL
Április 28. Szombat Országos Újonc Csapat Bajnokság
Április 29. Vasárnap Újonc Diák Olimpia
Május 05. Szombat Felnőtt Bp. Bajnokság
Május 06. Vasárnap Felnőtt Bp. Bajnokság
Május 12. Szombat FEL. Kecskeméti Spartacus – Lombard - BVSC I.
Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 11.00 óra
Május 12. Szombat NEL. Postás – Matáv SE I. - Kecskeméti Spartacus I. Bp. XIV. Róna u. 86-100. 11.00 óra
Május 12. Szombat FNB-I. Kiskunfélegyházi ASI I. – Diosgyőri ASE
Kiskunfélegyháza, Kossuth u.35. 11.00 óra
Május 12. Szombat NNB-I. Győri Elektromos VSK - Fastron AC Tolna
Győr, Kiskút Liget Elektromos Sportcsarnok 11.00 óra
Május 20-21. Vas.-Hétf. Ifjúsági 20-ak.
Június 02. Szombat FEL. Békési TE - Kecskeméti Spartacus
Békés, Csíkos u. 4-6. 11.00 óra
Június 02. Szombat NEL. Kecskeméti Spartacus I. – Statisztika PSC I.
Kecskemét, Széchenyi sétány 11. 11.00 óra
Június 09. Szombat FEL. SPAR SE. I.- Kecskeméti Spartacus
Tatabánya, Kodály tér 1.
Június 09. Szombat NEL. Statisztika PS-II. - Kecskeméti Spartacus I.
Bp. II. Marczibányi tér 13.
FEL. = Férfi Extra Liga
NEL. = Női Extra Liga
FNB-I.= Férfi Nemzeti Bajnokság –I. Palatinusz Martin kölcsönadott játékosként szerepel a Kiskunfélegyházi ASI csapatában.
NNB-I. = Női Nemzeti Bajnokság –I. Madarász Dóra kölcsönadott játékosként szerepel a Fastron AC Tolna csapatában.
NNB-II = Női Nemzeti Bajnokság –II.