2007.11.07. 22:14
Utánpótlás bajnokság Kiskunfélegyházán
A Bács-Kiskun megyei utánpótlás bajnokságot Kiskunfélegyházán rendezték meg, amelyen 7 egyesület 116 versenyzője állt rajtkőre.
50 m. leány gyorsúszás,
A-korcsoport: (2000-2001-ben születettek) 1. Juhász Janka (Kiskunhalas) 0:39,43 243 pont., 2. Gyurinovics Fanni (Bajai Spartacus VSC) 0:42,53 193 p., 3. Lakatos Krisztina (Kiskunhalas) 0:42,57 193 p.,
C-korcsoport (1998-as születettek): 1. Juhász Adél (Kiskunhalas) 0:34,71 356 pont, 2. Bakró-Nagy Dominika (Kiskunhalas) 0:38,50 261p., 3. Zsigmond Anna (Református Ált.Isk.) 0:40,40 226p.
B-korcsoport (1999-ben születettek): 1. Slezák Vivien (Kiskunhalas) 0:36,54 305 pont, 2. László Kata (Kiskunhalas) 0:44,78 166p., 3.Tinusz Fanni (Bajai Spartacus VSC ) 0:45,03 163p.
50 m. fiú gyorsúszás,
A-korcsoport: 1. László Levente 0:40,21 161pont, 2. Nagy András 0:40,34 159p., 3. Sendula Ákos (mind Kiskunhalasi ÚGYE) 0:41,10 150p
C-korcsoport: 1. Révfy Miklós (Bajai Spartacus VSC) 0:36,06 223ponttal, 2. Harajka András (Református Ált.Isk.) 0:39,60 168p., 3. Karai Botond (Bajai Spartacus VSC) 0:39,79 166p.
B-korcsoport: 1. Páger Dániel (BÁCSVIZ-KVSC) 0:38,70 180pont., 2. Kecskés-Manzinger Patrik (BÁCSVIZ-KVSC) 0:44,35 120p, 3. Goldring Bence (Bajai Spartacus VSC) 0:45,34 112p.
100 m. leány gyorsúszás,
E-korcsoport (1995-96-ban születtek): 1. Lisztes Andrea (BÁCSVIZ-KVSC) 1:12,59 411pont., 2. Korsós Anna (Kalocsa) 1:13,86 391p., 3. Grécs Vanda (BÁCSVIZ-KVSC) 1:13,90 390p.
D-korcsoport: 1. Varga Vanda (Tiszakécske VSE) 1:21,85 287pont, 2. Faldum Betti (Bajai Spartacus VSC) 1:28,85 224p., 3. Megyasszai Lilla (BÁCSVIZ-KVSC) 1:35,95 178p.
100 m. fiú gyorsúszás,
F-korcsoport (1993-94-ben születettek): 1. Tóth Zoltán (Kiskunfélegyházi) 1:02,60 459 pont., 2.Tóth Vilmos (Kiskunfélegyháza)1:03,15 447 p. 3. Kőrösi Roland (Kiskunfélegyháza) 1:13,44 284 p.
E-korcsoport: 1. Noel Kristóf (BÁCSVIZ-KVSC) 1:07,32 369 pont, 2. Budai Lajos (BÁCSVIZ-KVSC) 1:12,84 291p., 3. Seres Máté (Kiskunfélegyháza) 1:20,93 212 p.
D-korcsoport: 1. Orbán Dezső (BÁCSVIZ-KVSC) 1:33,27 138 pont, 2. Bíró Balázs (BÁCSVIZ-KVSC) 1:36,09 127 p., 3. Varajti Máté (Kalocsa) 1:43,09 102 p.
50 m. leány mellúszás
A-korcsoport: 1. Lakatos Krisztina (Kiskunhalas) 0:52,28 209p, 2. Gyurinovics Fanni (Bajai Spartacus VSC) 0:52,85 203p, 3. Faldum Lili (Bajai Spartacus VSC) 0:54,06 189p
C-korcsoport: 1. Szegi Boglárka (Bajai Spartacus VSC) 0:46,38 300p, 2. Bakró-Nagy Dominika (Kiskunhalasi ÚGYE) 0:49,31 249p, 3. Juhász Adél (Kiskunhalasi ÚGYE) 0:49,97 240p.
B-korcsoport: 1. Slezák Vivien (Kiskunhalasi ÚGYE) 0:49,22 251p., 2. Ugrai Bianka (Bajai Spartacus VSC) 0:54,52 184p., 3.Tinusz Fanni (Bajai Spartacus VSC) 0:56,09 169p
50 m. fiú mellúszás
A-korcsoport: 1. Sendula Ákos (Kiskunhalasi ÚGYE) 1:01,47 89p, 2. Karai Levente (Bajai Spartacus VSC) 1:03,31 82p, 3. Szabó Márk Tamás (BÁCSVIZ-KVSC) 1:03,40 81p.
C-korcsoport: 1. Karai Botond (Bajai Spartacus VSC) 0:46,83 202p., 2. Révfy Miklós (Bajai Spartacus VSC) 0:47,33 196p., 3. Bulyovcsity Kristóf (BÁCSVIZ-KVSC) 0:48,11 187p
B-korcsoport: 1. Páger Dániel (BÁCSVIZ-KVSC) 0:52,00 148p., 2. Goldring Bence (Bajai Spartacus VSC) 0:54,28 130p., 3. Kecskés-Manzinger Patrik (BÁCSVIZ-KVSC) 0:56,87 113p.
100 m. leány mellúszás
E-korcsoport: 1. Lisztes Andrea (BÁCSVIZ-KVSC) 1:30,87 401p., 2. Grécs Vanda (BÁCSVIZ-KVSC) 1:32,13 385 p., 3. Bencsik Bianka (BÁCSVIZ-KVSC) 1:33,30 370p
D-korcsoport:
1. Faldum Betti Bajai Spartacus VSC 1:47,04 245p
2. Megyasszai Lilla BÁCSVIZ-KVSC 2:00,78 170p
100 m. fiú mellúszás
F-korcsoport: 1. Tóth Zoltán Kiskunfélegyházi ÚE 1:21,66 399p
2. Sánta András Tiszakécske VSE 1:35,28 251p
E-korcsoport: 1. Noel Kristóf BÁCSVIZ-KVSC 1:24,50 360p
2. Balogh Patrik Bajai Spartacus VSC 1:31,15 287p
3. Fenyves Gábor BÁCSVIZ-KVSC 1:32,25 277p
D-korcsoport: 1. Orbán Dezső BÁCSVIZ-KVSC 1:47,04 177p
2. Bíró Balázs BÁCSVIZ-KVSC 1:54,41 145p
3. Kámán Tamás Kiskunfélegyházi ÚE 2:00,29 125p
50 m. leány hátúszás:
A-korcsoport: 1. Faldum Lili Bajai Spartacus VSC 0:46,30 233p
2. Gyurinovics Fanni Bajai Spartacus VSC 0:49,6 189p
3. Juhász Janka Kiskunhalasi ÚGYE 0:50,03 184p
C-korcsoport: 1. Juhász Adél Kiskunhalasi ÚGYE 0:43,98 272p
2. Bakró-Nagy Dominika Kiskunhalasi ÚGYE 0:45,06 253p
3. Sárosi Nóra Bajai Spartacus VSC 0:45,31 248p
B-korcsoport: 1. Slezák Vivien Kiskunhalasi ÚGYE 0:45,90 239p
2. László Kata Kiskunhalasi ÚGYE 0:52,98 155p
3. Tinusz Fanni Bajai Spartacus VSC 0:53,00 155p
50 m. fiú hátúszás
A-korcsoport: 1. László Levente Kiskunhalasi ÚGYE 0:48,67 137p
2. Sendula Ákos Kiskunhalasi ÚGYE 0:49,53 130p
3. Nagy András Kiskunhalasi ÚGYE 0:49,71 129p
C-korcsoport: 1. Révfy Miklós Bajai Spartacus VSC 0:42,56 206p
2. Karai Botond Bajai Spartacus VSC 0:46,23 160p
3. Galyassy Kornél Bajai Spartacus VSC 0:48,23 141p
50 m. fiú hátúszás
B-korcsoport: 1. Páger Dániel BÁCSVIZ-KVSC 0:48,66 137p
2. Goldring Bence Bajai Spartacus VSC 0:50,23 125p
3. Kecskés-Manzinger Patrik BÁCSVIZ-KVSC 0:56,06 90p
100 m. leány hátúszás
E-korcsoport: 1. Grécs Vanda BÁCSVIZ-KVSC 1:25,35 352p
2. Bari Andrea BÁCSVIZ-KVSC 1:26,73 335p
3. Csilics Adél Bajai Spartacus VSC 1:28,94 311p
D-korcsoport: 1. Varga Vanda Tiszakécske VSE 1:36,61 243p
2. Faldum Betti Bajai Spartacus VSC 1:40,10 218p
3. Megyasszai Lilla BÁCSVIZ-KVSC 1:53,54 149p
100 m. fiú hátúszás
F-korcsoport: 1. Tóth Zoltán Kiskunfélegyházi ÚE 1:12,12 418p
E-korcsoport: 1. Noel Kristóf BÁCSVIZ-KVSC 1:13,03 402p
2. Budai Lajos BÁCSVIZ-KVSC 1:20,48 300p
3. Balogh Patrik Bajai Spartacus VSC 1:27,16 236p
D-korcsoport: 1. Bíró Balázs BÁCSVIZ-KVSC 1:44,27 138p
2. Orbán Dezső BÁCSVIZ-KVSC 1:56,91 98p
50 m. leány pillangóúszás
E-korcsoport: 1. Lisztes Andrea BÁCSVIZ-KVSC 0:37,00 356p
2. Tamás Cintia Kalocsai ÚE 0:38,72 310p
3. Bencsik Bianka BÁCSVIZ-KVSC 0:39,25 298p
D-korcsoport: 1. Varga Vanda Tiszakécske VSE 0:46,10 184p
2. Faldum Betti Bajai Spartacus VSC 0:46,37 181p
C-korcsoport: 1. Juhász Adél Kiskunhalasi ÚGYE 0:39,16 300p
2. Szegi Boglárka Bajai Spartacus VSC 0:45,75 188p
3. Zsigmond Anna Református Ált.Isk. 0:47,43 169p
50 m. fiú pillangóúszás
F-korcsoport: 1. Tóth Zoltán Kiskunfélegyházi ÚE 0:33,45 348p
2. Tóth Vilmos Kiskunfélegyházi ÚE 0:36,72 263p
3. Sánta András Tiszakécske VSE 1:39,72 13p
E-korcsoport: 1. Budai Lajos BÁCSVIZ-KVSC 0:40,47 196p
2. Pass Bence Bajai Spartacus VSC 0:41,65 180p
3. Fenyves Gábor BÁCSVIZ-KVSC 0:42,77 166p
C-korcsoport: 1. Révfy MiklósBajai Spartacus VSC 0:40,80 192p
2. Galyassy Kornél Bajai Spartacus VSC 0:46,41 130p
3. Karai Botond Bajai Spartacus VSC 0:46,94 126p
200 m. leány vegyesúszás
E-korcsoport: 1. Grécs Vanda BÁCSVIZ-KVSC 2:58,47 399p
2. Korsós Anna Kalocsai ÚE 3:02,85 371p
3. Bencsik Bianka BÁCSVIZ-KVSC 3:04,22 363p
D-korcsoport: 1. Varga Vanda Tiszakécske VSE 3:30,44 243p
2. Megyasszai Lilla BÁCSVIZ-KVSC 4:05,89 152p
200 m. fiú vegyesúszás
F-korcsoport: 1. Tóth Zoltán Kiskunfélegyházi ÚE 2:35,12 448p
2. Tóth Vilmos Kiskunfélegyházi ÚE 2:48,73 348p
E-korcsoport: 1. Balogh Patrik Bajai Spartacus VSC 3:07,29 254p
2. Pass Bence Bajai Spartacus VSC 3:12,41 235p
3. Seres Máté Kiskunfélegyházi ÚE 3:16,66 220p