2024.04.30. 10:11

A Közép csoportban tartja az előnyét a Kaskantyú

A hétvégén a vármegyei harmadosztályú bajnokság Közép csoportjában a 21. forduló mérkőzéseit vívták meg a csapatok. A dobogón nem történt változás.

A Kaskantyú biztos győzelmet aratott a Kecel II. vendégeként, így továbbra is vezeti a tabellát. Továbbra is négy pont előnnyel, miután az Akasztó II. is megnyerte a saját meccsét a Fülöpszállás vendéglátójaként. Izsákon a 2023/24-es idényben esélyes csapatok is elvéreztek már, annál nagyobb fegyvertény, hogy a Kunfehértó el tudta vinni a három pontot. Pedig vezettek a hazaiak 2-0-ra is Kovács Bence és Prikidánovics Márk góljaival, igaz, a vendégek még az első játékrész hajrájában egyenlíteni tudták Rencsár József és Horváth Ákos révén. A három pont sorsát a vendég Burszki Zoárd döntötte el a 67. percben. Kikapott hazai pályán a Balotaszállás a Kiskőrös második csapatától, így a Tabdin győztes Vadkert föllépett a negyedik helyre.

labdarúgás, mérkőzés
Illusztráció
Fotó: Shutterstock

Vármegye III., Közép csoport: Akasztó II.-Fülöpszállás 4-1, Bócsa-Szank 8-1, Kecel FC II.-Kaskantyú 0-4, Izsák-Kunfehértó 2-3, Balotaszállás-Kiskőrös II. 1-4, Tabdi-Vadkert FC STE II. 1-4, Kecel Senior-Szabadszállás 1-5.