2024.04.28. 17:42

A hatodik helyen végzett a Kecskeméti RC

Vasárnap délután játszotta az egyik fél második győzelméig tartó, az 5-6. helyért vívott párharc harmadik találkozóját a Kecskeméti RC a férfi röplabda Extraligában a Kazincbarcika vendégeként. Bár szoros szettekre késztette a hazaiakat Deák Márk csapata, a hazai gárda három játszmával eldöntötte a mérkőzést, így a 2023/24-es idényben kupabronzérmes Kecskeméti RC a 6. helyen végzett.

Fotó: Bús Csaba / archív-felvétel

GreenPlan-Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC 3-0 (21, 21, 19)

Kazincbarcika, játékvezetők: Jámbor Tamás, Tillman Gyula.

Kazincbarcika: Toma, Jirasek, Gurskii, Péter B., Bibók, Cziczlavicz. Liberó: Kiss M., Csordás. Sere: Miklósi-Sikes, Fecseke, Óhidi, Péter M. Vezetőedző: Toronyai Miklós.

Kecskeméti RC: Boldizsár, Gacs, Török S., Farkas, Kecskeméti, Varga. Liberó: Török Zs., Bogdán. Csere: Mócza. Vezetőedző: Deák Márk.